info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
04
EYL
2019

Afyon Epoksi Reçine Sistemleri

WEICON A Macun kıvamında, çelik dolgulu,DNV GL sertifikasına sahiptir*WEICON A DNV GL sertifikasına sahiptir ve özellikle denizcilik sektöründeki onarım çalışmaları için uygundur. Tanklardaki korozyon hasarlarını ve paslanma sonucu oluşan çürümeleri giderir, boru ve döküm parçalarının tamiratının yanı sıra gövde ve makine parçalarındaki çatlakların onarımı için kullanılabilir.Diğer uygulamalar modellerin, kalıpların, aletlerin ve sıkıştırma aparatlarının üretimini içermektedir. Epoksi reçine sistemi mekanik mühendisliği, alet yapımı, modelleme ve kalıp yapımı gibi birçok sanayi sektöründe kullanılabilir.

WEICON B Viskoz, çelik dolguluWEICON B özellikle aletler, şablonlar, mastarlar ve germe aletleri, dökümlerdeki kavite ve mikro gözeneklerin doldurulması, model ve kalıp imalatında ayrıntılı röprodüksiyon ve dökme malzemenin avantaj sağladığı genel onarım çalışmaları için uygundur.WEICON B makine imalatı, alet imalatı, model ve kalıp imalatındave pek çok başka uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON C Sıvı, alüminyum dolgulu,+220°C’ye (+428°F) kadar yüksek sıcaklığa dayanıklıÖzellikle endüstriyel kullanım için ısıya dayanıklı ve akışkan epoksi reçine sistemi. Aşınma yapmaz, anti-manyetik, büzülme olmadan pratik sertleşme. WEICON C özellikle kalıpların dökülmesi, sabitleme cihazlarının ve alet imalatı (örneğin enjeksiyon kalıpları) gibi büyük alan uygulamaları için yapıştırıcı olarak uygundur.Alet ve kalıp yapımında olduğu kadar, yüksek sıcaklık etkisine maruz kalan diğer birçok endüstriyel alanda da kullanılabilir.

WEICON BR Macunsu, bronz dolguluWEICON BR özellikle kavitelerin doldurulmasında ve bronz malzeme parçalarının ve dökümlerinin tamirinde ve yeniden yapılmasında kullanmak için uygundur.WEICON BR alet yapımında, model ve kalıp üretiminde ve pek çok başka endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON F Macunsu, alüminyum dolgulu,anti korozif ve anti-manyetiktirWEICON F özellikle alüminyum, alüminyum alaşımları, magnezyum ve Diğerleri hafif metallerden yapılmış bileşenler üzerindeki uygulamalara uygundur. WEICON F tüm hesaplı onarımlar, hafif metal dökümlerdeki kaviteleri doldurmak ve bileşenlerin yeniden yapımı için kullanılabilmektedir.WEICON F alet yapımında, model ve kalıp yapımında ve başka pek çok endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON F2 Viskoz, alüminyum dolguluWEICON F2 model, kalıp ve şablon dökümleri, gözenekli ve hasarlı dökme parçalarının onarılması, prototip ve tutma tertibatlarının üretimi ve ölçü doğruluğunu test etme amacıyla kalıp dökme çalışmaları için uygundur.WEICON F2 alet yapımında, model ve kalıp yapımında ve başka pek çok endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.

WEICON HB 300 Macunsu, çelik dolgulu, yüksek sıcaklığa dayanıklıWEICON Plastik Metal tipi HB 300 macunsu, çelik dolgulu ve +200°C‘ye kadar (+392°F) (kısa süreliğine +280°C/+536°F) yüksek sıcaklığa dayanıklıdır. 1:1 karışım oranıyla işlenmektedir. WEICON HB 300 aynı zamanda dikey yüzeylerde uygulamalara uygundur. Döküm ve metal parçaların onarımı ve birleştirilmesi, kavitelerin doldurulması, kaplardaki, karoserlerdeki ve makine parçalarındaki hasarların onarımı ile pompa ve boruların sızdırmazlığı için kullanılabilmektedir.WEICON HB 300 makine ve sistem yapımında, aparat mühendisliğinde ve pek çok başka endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON Seramik BL Sıvı, mineral dolgulu, aşınmaya aşırı dirençli,ile +180°C (+356°F) arası yüksek sıcaklığa dayanıklıWEICON Seramik BL sıvı, boyanabilir, silikon karbür ve zirkonyum silikat, +180°C’ye kadar sıcaklığa dayanıklı ve kimyasallara karşı dirençlidir. Aşınmaya karşı aşırı direnç ve yüksek abrazyon aşınma direnci sağlamaktadır.WEICON Seramik BL özellikle aşırı zorlamaya maruz kalan pompa gövdelerinin kaplaması, kayıcı yatakların, kızakların, hunilerin ve boruların aşınma koruması ve döküm parçalarının, valflerin ve fan kanatlarının onarımı için uygundur. Ürün makine ve sistem yapımında, aparat mühendisliğinde ve pek çok başka endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.

WEICON HP macunsu, mineral dolgulu, darbeye dayanıklıWEICON HP, büyük darbelere ve yüksek aşınma direncine sahip, neredeyse büzülmeyen, elastik 2 bileşenli bir epoksi reçinesidir.Macunsu epoksi reçine sistemi, özellikle yapısal yapıştırmalar için yüksek performanslı bir çözümdür.Yüksek Kopma uzaması nedeniyle, WEICON HP, yüksek salınımlı makinelerde yapılan onarımlarda, kaymalı yataklar, oluklar ve borular için aşınma koruması, ve ayrıca aşırı yüklü pompa gövdelerinin kaplanmasında kullanılabilir.Yapıştırıcı hemen hemen tüm yüzeylerde evrensel olarak kullanılabilir. Macunsu yapısı onu akmaya karşı dayanıklı ve düzgünleştirilebilir. Böylece, dikey yüzeylerde ve hatta „Baş seviyesinin üstünde” bile Kullanılabilir. WEICON HP, makine ve tesis mühendisliğinde, aparat mühendisliğinde ve endüstrinin başka birçok alanında kullanılabilir.
WEICON TI Macunsu, titanyum dolgulu, +200°C’ye (+392°F)(kısa süreliğine +260°C’ye/+500°F) kadar sıcaklığa dayanıklıWEICON TI özellikle pompalar, valfler, aşınma plakaları, bilyeli yatak yuvaları, miller, topaçlar ve pervaneler gibi yüksek basınç direnci ve kimyasallara karşı direnç gerektiğinde ve pompa gövdelerinin ve kayıcı yatakların kaplanmasında uygundur.WEICON TI makine ve sistem yapımında, aparat mühendisliğinde ve pek çok başka endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON WP Macunsu, seramik dolgulu, sürtünmeye ve aşınmaya karşı yüksek dirençli, yüksek dayanım, artık esneklik ve darbeye dayanıklıWEICON WP mukavemetle kullanılan yüzeylerin koruması için uygundur. Plastik Metal WP’li kaplama sürtünmeye ve aşınmaya karşı yüksek direnç sağlamaktadır ve kimyasallara karşı oldukça dayanıklıdır.Metal kaybını önlemektedir ve kaynaklı metal kaplamalarının yanı sıra önceden yapılmış aşınma dirençli alaşımları, seramik karoları ve kauçuk kaplamaları yenilemektedir. WEICON WP eski metal yüzeylerin yenilenmesi için ya da aşınma dirençli kaplama olarak kullanılabilmektedir. Özellikle de yanlamasına darbeye neden olan parçalar tarafından oluşan aşınmalarda yüksek seviye koruma sağlamaktadır.

WEICON Seramik W Macunsu, mineral dolgulu, aşınmaya aşırı dirençliWEICON Seramik W macunsu, mineral dolgulu, +200°C’ye kadar (+392°F) (kısa süreliğine +260°C’ye/+500°F) sıcaklığa dayanıklı ve kimyasallara dirençlidir. Yüksek aşınma koruması ve abrazyon aşınma direnci sağlamaktadır. WEICON Seramik W akmayan yapıdadır ve spatula ile sürülebilir. Dik yüzeylere ve hatta baş üstü uygulanabilir. WEICON Seramik W değirmen yapımında alüminyum oksit taşların yapıştırılması veya kaplanması için, aşırı yüke maruz kalan pompa gövdelerinin kaplanması için, kayıcı yatakların, kızakların, hunilerin ve boruların aşınma koruması olarak ve optik sebeplerle koyu renkli ürünlerin tercih edilmediği yerlerde uygundur.WEICON Seramik W makine ve sistem yapımında, değirmen yapımında, aparat mühendisliğinde ve pek çok başka uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON UW Macunsu, çelik dolgulu, suyun altında ve aynızamanda nemli ve ıslak yüzeylerde sertleşmeWEICON UW özellikle borular, pompalar, depolar, kaplar v.b. için yapılacak onarımlar ve iyileştirmeler için uygundur.WEICON UW tüm denizcilik ve iç sularda taşımacılık sektöründe ve atık su sistemlerinde kullanılabilmektedir. Nem ve ıslaklığın yapıştırma sorunlarına neden olacağı tüm uygulamalarda da kullanılabilir.
WEICON SF Macunsu, çelik dolgulu, suyun altında ve aynDNV GL sertifikasına sahiptir*WEICON UW özellikle borular, pompalar, depolar, kaplar v.b. için yapılacak onarımlar ve iyileştirmeler için uygundur.WEICON UW tüm denizcilik ve iç sularda taşımacılık sektöründe ve atık su sistemlerinde kullanılabilmektedir. Nem ve ıslaklığın yapıştırma sorunlarına neden olacağı tüm uygulamalarda da kullanılabilir.
WEICON Dökme Reçinesi MS 1000 Sıvı, dolgusuz, düşük viskozite saf epoksi reçineWEICON MS 1000 Döküm Reçine elektrikli parçaların dökümü gibi pek çok uygulama için uygundur ve çeşitli dolgu maddeleriyle (toz, lif ve doku türünde) karıştırılabilir; örneğin yüksek dolgulu destekleme malzemeleri gibi.WEICON MS 1000 Döküm Reçine elektrik sanayide, makine yapımında ve pek çok başka uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON ST Kalın,düzgünleştirilebilir, metal dolgulu, anti korozifWEICON ST depolar, boru hatları, huniler ve flanşlar gibi paslanmaz çelikten makine parçaları ve iş parçaları üzerindeki çeşitli onarım ve bakım işleri için uygundur.WEICON ST kimya endüstrisi, tüm denizcilik ve iç sularda taşımacılık sektöründe, atık su sistemlerinde, kağıt endüstrisinde ve pek çok başka uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON WR Sıvı, çelik dolgulu, aşınma dirençliWEICON WR metal parçalarının sürtünmeden dolayı güçlü aşınmaya maruz kaldığı alanlar için, millerin onarımı ve yeniden dökülmesi için, yataklar, kesim ve delme aletlerinin dökümü için, çekme kalıplarının yanı sıra döküm ve profil freze modellerinin üretimi için, makine ve temellerin altlarına dökme için ve nihai kaplamayı WEICON Seramik BL ile gerçekleştirmeden önce aşınmaya dirençli alt katman olarak kullanmak için uygundur. WEICON WR makine yapımında, alet yapımında, model ve kalıp yapımında ve pek çok başka endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON WR2 Macunsu, mineral dolgulu, aşınma dirençli,yüksek abrazyon aşınma direnciWEICON WR2 özellikle konveyörler, kılavuz rayları ve sürgülü onarımları gibi döküm bileşiklerini işlemenin mümkün olmayacağı alanlara uygundur. Aynı zamanda yüksek abrazyon aşınmasına maruz kalmış metal yüzeylerde aşınmayı önlemek için kullanılabilmektedir ve WEICON Seramik BL ile gerçekleştirilecek nihai kaplamadan önce aşınmaya dirençli alt katman olarak işlev görebilmektedir.WEICON WR2 makine ve sistem yapımında, aparat mühendisliğinde ve pek çok başka endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON CBC veEpoxy Reçine Kiti Epoxy Reçine Kiti Yoğrulabilir üniversal onarım bileşiğiWEICON Epoksi Reçine Macunu macunsu (yoğrulabilir), mineral dolgulu, +200°C’ye (+392°F) kadar sıcaklığa dayanıklıdır. 1:1 karışım oranıyla işlenmektedir ve sertleştirmeden sonra makinede işlenebilir ve tamamlayıcı boya yapılabilir.WEICON Epoksi Reçine Macunu metale, ahşaba, kauçuğa, seramiğe,betona ve çoğu plastiğe yapışmaktadır. Benzine, yağa, estere, tuzlu suya ve pek çok asit ile kül suyuna dayanıklıdır. WEICON Epoksi Reçine Macunu boru hatlarının ve depoların sızdırmazlığını sağlamak için, cıvata ve kancaların sabitlenmesi için, döküm parçalarının iyileştirilmesi ve onarımı için, mil, kayıcı yatak, pompa ve gövdelerin hazırlanması için, bozuk dişlilerin yenilenmesi için, şablon ve modellerin üretimi için ve alüminyum, hafif metal tamirleri için ve kalıplanmış parçaların enjeksiyonu için uygundur.WEICON Epoksi Reçine Macunu makine imalatı, alet imalatı, model ve kalıp imalatı ve pek çok başka endüstriyel uygulamalarda kullanılabilmektedir.

Denizcilik için Acil Tamir Takımları Gemilerde acil onarım ve bakım işleri için üç farklı set oluşturduk. Denizcilik için Acil Tamir Takımları farklı durumlarda kullanılabilecek çok sayıda ürünlerden oluşmaktadır. Takımlar açık denizde acil onarım ve bakım ihtiyaçlarını karşılar. Tamir takımları kapsadıkları ürünlere göre farklılık göstermektedir. Tamir Takımı 1 en yaygın acil ve bakım durumlarını kapsar. Takım 3 gemilerdeki çeşitli uygulamalar için uygundur. Tamir Takımları düzenli olarak tamir ve bakım çalışmaları gerçekleştirilen gemiler için uygundur.
Tamir ÇubuklarıTüm onarım ve bakım işleri için kolay çözüm.

Tamir Çubuğu Çelik Hızlı sertleşme, çelik dolgulu, içme suyu alanlarında kullanılabilirÖzellikle metal parçalarının hızlı ve yüksek güçlü onarımı ve birleştirilmesi, makine parçalarındaki, depolardaki ve boru hatlarındaki, konteynerlerdeki, pompalardaki ve gövdelerdeki, balkon korkuluklarındaki, tırabzanlardaki ve kopuk dişlilerdeki çatlakların, deliklerin ve sızıntıların hızlı ve yüksek güçlü onarımı ve birleştirilmesi için uygundur. WEICON Tamir Çubuğu Çelik makine ve sistem yapımında, depo yapımında ve aparat mühendisliğinde, gıda, kozmetik ve ilaç sanayilerinde ve pek çok başka uygulamada kullanılabilmektedir.
Tamir Çubuğu Titanyum Aşınma dirençli, titanyum dolgulu, +280°C’ye (+536°F) kadar yüksek sıcaklığa dayanıklı (kısa süreliğine +300°C/+572°F)Depolar ve boru hatları, alüminyum, hafif metal ve enjeksiyon kalıplanmış parçaları, miller ve kayıcı yataklar, pompalar ve gövdeler ve kopuk dişliler gibi metal parçalarının kalıcı ve aşınma dirençli onarımı ve birleştirilmesi için uygundur.WEICON Tamir Çubuğu Titanyum makine ve sistem yapımında, depo yapımında ve aparat mühendisliğinde ve pek çok başka endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.
Tamir Çubuğu Aqua Su altı uygulamaları için, seramik dolguluNemli ve ıslak yüzeylerdeki hızlı onarımlar için ve su altı uygulamaları için idealdir.Benzin ve su tanklarındaki, kaloriferlerdeki, elektrik santrallerindeki, sıhhi tesisatlardaki ve yüzme havuzlarındaki çatlakların, deliklerin ve sızıntıların tamiri ve sızdırmazlığını sağlamak için. WEICON Tamir Çubuğu Aqua sıhhi sistem ve ısıtma sistemi yapımında, elektrik ekipmanlarında, denizcilik sektöründe ve pek çok başka endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.
Tamir Çubuğu Paslanmaz Çelik Anti korozif, hızlı sertleşme, paslanmaz çelik dolgulu,içme suyu alanlarında kullanılabilirPaslanmaz çeliklerin ve tanklardaki ve konteynerlerdeki, doldurma ve paketleme makinelerindeki, borulardaki, hatlardaki, pompalardaki ve gövdelerdeki gibi Diğerleri paslanmaz metallerin anti korozif onarımı ve iyileştirilmesi için.Onarılmış parçaların hızlı mekanik yükleme kapasitesinden dolayı (yaklaşık 60 dakika), pahalı ve uzun aksaklık süreleri önlenmektedir.WEICON Tamir Çubuğu Paslanmaz Çelik depo yapımında ve aparat mühendisliğinde, gıda, kozmetik ve ilaç sanayilerinde ve pek çok başka uygulamada kullanılabilmektedir.
Tamir Çubuğu Multi Hızlı sertleşme, mineral dolgulu, içme suyu alanlarında kullanılabilir, Sıcaklık dayanımı: -25°C (-13°F) +120°C (+248°F)Neredeyse tüm yüzeylerde hızlı, dayanıklı, elastik ve büzülmeyen onarımlar ve tamir işleri için çok yönlü kulanım. Tamir Çubuğu Multi çatlakları, delikleri, kusurları, sızıntıları ve kaçakları doldurur ve kapatır. Metal, ahşap, taş, seramik, plastik ve diğer birçok malzemede kullanılabilir.Evrensel uygulanabilirliği nedeniyle, WEICON Tamir Çubuğu Multi, çok çeşitli endüstriyel alan, zanaat ve DIY (do it yourself) uygulamaları için uygundur.
Tamir Çubuğu Plastik Plastik dolgulu, içme suyu alanlarında kullanılabilirÖzellikle plastik bileşenlerin ve pencere ve kapı çerçeveleri, lambri kaplamalar ve tampon çubukları gibi artık elastiğe sahip kompozit maddelerin kalıcı onarımı için.Borular ve boru kavisleri, bağlantı parçaları ve flanşlar, su tankları, pompalar ve gövdeler gibi metal parçalarının birleştirilmesi için.

Tamir Çubuğu Ahşap Artık elastik, mineral dolguluArtık elastik ve büzülmeye sahip olmayan ahşap parçaların kalıcı onarımları için. Yarıkların ve sondaj deliklerinin, çıkmış veya kopmuş ahşap parçalarının onarımı için ve pencerelerdeki ve kapı çerçevelerindeki, kaplamalardaki, levhalardaki ve plaklardaki, modellerdeki ve ahşap oyuncaklardaki birleşme yerlerini yapıştırmak için. WEICON Tamir Çubuğu Ahşap ahşap ve mobilya sanayilerinde, model yapımında ve pek çok başka uygulamada kullanılabilmektedir.
Tamir Çubuğu bakır Aşırı hızlı sertleşme, bakır dolgulu, içme suyu alanlarında kullanılabilirWEICON Tamir Çubuğu bakır boru, boru kavisleri, bağlantı parçaları, flanşlar, bakır oluklar, levhalar, su ısıtıcıları, su depoları, sıcak, soğuk su hatları, dondurucu ve klima sistemleri gibi yarıkların ve çatlakların nemli ve ıslak yüzeylerde bile çok hızlı onarımı için (işleme süresi: 3 dakika) uygundur.WEICON Tamir Çubuğu bakır depo yapımında ve aparat mühendisliğinde, gıda, kozmetik ve ilaç sanayilerinde ve pek çok başka uygulamada kullanılabilmektedir.
Tamir Çubuğu Beton Hızlı sertleşme, seramik dolguluÖzellikle tüm beton, taş ve seramik yüzeylerin hızlı onarımı ve düzeltilmesi için.Örme duvarlardaki, taşlardaki, betonlardaki, seramik karolardaki, tuğlalardaki, kenarlıklardaki, bordürtaşlarındaki, mezar taşlarındaki ve bezemelerdeki yarıklar ile bozuk yerleri kapatır ve sızdırmazlıkları sağlar. Aynı zamanda açık ve kapalı alanlarda dübellerin, cıvataların ve çapaların güçlendirilmesi için kullanılabilmektedir.WEICON Tamir Çubuğu Beton inşaat sektöründe, bahçecilikte ve peyzaj düzenlemesinde ve pek çok başka uygulamada kullanılabilmektedir.
Tamir Çubuğu Alüminyum Paslanmaz, alüminyum dolgulu, hızlı sertleşenHızlı ve paslanmaz onarım ve metal parçalarının birleştirilmesi için. Araba gövdelerindeki, şanzıman kutularındaki ve depolardaki, pencere çerçevelerindeki ve profillerdeki ve botlardaki ve modellerdeki çatlakların, deliklerin ve sızıntıların onarımı için.WEICON Tamir Çubukları Alüminyum makine ve sistem yapımında, otomotiv endüstrisinde, dişli yapımında, model yapımında ve daha pek çok uygulamada kullanılabilmektedir.
WEICON Epoksi Yapıştırıcılar WEICON Epoksi Yapıştırıcılar soğuk sertleşen, solventsiz, oldukça güçlü yapışma özelliklerine sahip iki bileşenleri sistemlerdir. Yüksek çekiş ve darbe dayanımı ile madde birleştirmeleri sağlarlar ve bu nedenle montaj, onarım ve imalat için uygundurlar.Özellikle yenilikçi yapılarda ve aşağıdaki gibi farklı maddelerin birleştirilmesinde:
• Metaller
• Sert plastikler
• Fiber takviyeli maddeler (GRP, CFRP, fiberglas v.b.)
• Seramikler
• Cam, taş
• Ahşap v.b.
Bugünün gereksinimleri çok daha zorludur (ör; çok yüksek dayanım ile birleştirilmiş optik çekici bağlantılar). Bu maddeler sıklıkla birbirleriyle bir araya getirilmektedirler, bu da ek gereksinimlere neden olmaktadır.WEICON Epoksi Yapıştırıcı kullanımı bir takım avantajlar sunmaktadır:
•WEICON Epoksi Yapıştırıcılar kullanıldığında, maddelerin yüzeyleri örneğin lehimleme veya kaynaklama yapıldığında değişmemektedir
• Maddeler strese maruz kalmamaktadırlar ve ek sabitleme yöntemlerine gerek yoktur
• Daha ince ve hafif maddelerin kullanımıyla, daha basit ve daha hesaplı yapılar sıklıkla mümkün hale gelmektedir. Bu ara sıra ağırlık ve maliyette önemli miktarda azalmalara neden olabilmektedir
WEICON Easy-Mix Karıştırma ve Dozajlama Sistem

Modern karıştırma ve dozajlama sistemi sayesinde tüm tipler temiz ve doğru bir şekilde otomatik olarak tek bir çalışma işleminde dozajlanır, karışır ve uygulanır.Bu şekilde üretim serilerinde düzenli bir kalite ve işlemgarantilenmektedir.
Modern karıştırma ve dozajlama sistemi sayesinde tüm tipler temiz ve doğru bir şekilde otomatik olarak tek bir çalışma işleminde dozajlanır, karışır ve uygulanır.Bu şekilde üretim serilerinde düzenli bir kalite ve işlemgarantilenmektedir.
Epoksi Dakikalık Yapıştırıcı Viskoz, kendiliğinden yayılır, hızlı sertleşme, çok kısa kap ömrü, şeffaf
Fast-Metal Dakikalık Yapıştırıcı Yüksek dolgulu, macunsu, boşluk dolgusu, artık elastik, çok kısa kap ömrü, hızlı sertleşme
Easy-Mix S 50 Viskoz, kendiliğinden yayılan, çok kısa uygulama süresi, hızlı sertleşme, aşırı yüksek yapışma gücü
Easy-Mix Metal Metal parçaların yapıştırılası için idealdir Viskoz, hızlı sertleşme
Easy-Mix N 50 Yüksek yapışma mukavemeti, viskoz,kendiliğinden yayılır, normal kap ömrü
Easy-Mix N 5000 Neredeyse renksiz/ kristal berraklığında, sıvı, kendiliğinden yayılır, kısa kap ömrü
Easy-Mix HT 180 Yüksek ısı dayanımı, sağlam,çarpmaya ve darbeye dayanıklı
About the Author

Leave a Reply

*