info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
WINPOX
Çift komponentli WINPOX yüksek performanslı yapıştırıcılar arasında “1 numara” olarak gösterilir. Geleneksel yapıştırıcıların yetersiz kaldığı tutuşlarda Winpox kullanılır. Metal, ahşap, seramik ve tüm sert plastiklerin yapıştırılmasında kullanılır. Çeşitli malzemelerin yapıştırılmasında hızlı ve güvenilirdir. Malzeme tamamen kuruduktan sonra işlenebilir ve boyanabilir.
WINPOX Transparent
Çift komponentli WINPOX yüksek performanslı yapıştırıcılar arasında “1 numara” olarak gösterilir. Geleneksel yapıştırıcıların yetersiz kaldığı tutuşlarda Winpox kullanılır. Metal, ahşap, seramik ve tüm sert plastiklerin yapıştırılmasında kullanılır. Ürün özelliğinden dolayı şeffaf yüzeyler için özel olarak üretilmiştir.

Epoxy Yapıştırıcı (5 Dk)
Metal, seramik, cam, taş ve birçok sert plastiklerin yapışması için uygundur. Birçok onarımlarda, yüksek kalite ve az çaba ile anında onarım. Otomatik kontrol ve çift şırınga sistemi ile kolay kullanım sağlar.
Sıvı Metal
Başarısız delikleri, metaldeki kırılmış dişleri, ahşap ve plastik’deki çatlakları tamir eder. Delik ve çatlakları doldurur, genel amaçlıdır ve acik tamirler için uygundur.
PU Speed
Tüm plastik türleri için kullanılabilir. Çabuk sertleşir. Özellikle araç tampon tamiri ve her türlü plastik parçanın onarımı için uygundur.