info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Çok Yönlü Yağlayıcı
Sürtünmeye ve aşınmaya karşı kalıcı şekilde koruma
• Aşırı uzun tekrar yağlama aralıkları
• Makine ve üretim tesislerinde daha yüksek işlev güvenliği
ve değer koruması
• Bakım ve onarım çalışmalarında azalma
• Ekonomik etkinliğin iyileşmesi

AL-F
Üniversal ürün, NSF onaylı
WEICON AL-F rulmanlı ve sürgülü yataklar, birleşme yerleri, kumanda kolları, kayıcı kılavuzlar, dingiller, frezeli miller, kam milleri, açık dişliler, salyangoz dişliler ve tüm gres yağı noktalarını gıda endüstrisinde bile yağlamak için kullanılır.
AL-H
Yüksek sıcaklık dayanımı, NSF onaylı, kokusuz ve tatsız
WEICON AL-H rulmanlı yataklar, sürgülü yataklar, birleşme yerleri, dingiller, frezeli miller ve lineer kılavuz sistemleri ve gres yağı için verilen tüm kayma hızlarında uygundur. WEICON AL-H özellikle gıda teknolojisinde kullanım için uygundur.
AL-T
Uzun süreli yağlama, yüksek sıcaklık dayanımı
WEICON AL-T yüksek performanslı gres uzun süreli yağlamalar için üniversal olarak kullanılabilen yüksek sıcaklık gresidir. WEICON AL-T rulmanlı ve sürgülü yataklar, birleşme yerleri, kumanda kolları, kayıcı kılavuzlar, dingiller, frezeli miller ve gres yağı için verilen tüm kayma hızlarında uygundur.

AL-M
MoS2’li uzun ömürlü yağlayıcı, yüksek mukavemetli ve yüksek basınç direnci
WEICON AL-M uzun süreliğine sürtünme ve aşınmayı azaltır. Rulmanlı ve kaymalı yataklar, birleşme yerleri, kumanda kolları, kayıcı kılavuzlar, dingiller, kam milleri, frezeli miller, yaylar, açık dişliler, salyangoz dişliler ve gres yağı için verilen tüm kayma hızlarında uygundur.
Silikon Yağı
Vana, armatür ve contalar için Özel Yağlayıcı
Çok iyi plastik uyumluluğu olan güçlü yapışma özelliğine sahip, şeffaf silikon yağı. Vana, armatür ve contalar için uygundur.
WEICON Silikon Yağı NSF H1 onayına sahip olduğundan, yanlışlıkla gıdaya temas edebileceği hassas alanlarda yağlayıcı
olarak kullanıma uygundur. Gıda Teknolojisi, İçecek endüstrisi, Isıtma ve Sıhhi Tesisat, İlaç Endüstrisi, Sızdırmazlık Teknolojisi alanlarında kullanılır. Yağ, özellikle malzeme uyumludur, kokusuz ve tatsızdır. -50°C ile
+ 200°C arası sıcaklık direncine sahiptir. WEICON Silikon Yağı, plastik parçaların, kauçuk parça ve contaların, Vanalar ve armatürlerin, hassas alanlardaki Makine ve teçhizatın, yavaş dönen rulmanlar yağlanmasına ve O-ringler için montaj yardımcısı olarak kullanıma uygundur.
AL-W
Su altı uygulamaları için özel yağ
AL-W yüksek performanslı gres özel bir yağlayıcı ve korozyon önleyicidir, su altı uygulamaları için de kullanılabilmektedir. WEICON AL-W deniz suyu ya da atık su gibi agresif sıvılara karşı denizcilik sektöründe ve ısla tesislerde etkili koruma sağlar. WEICON AL-W karışık sürtünme işlemlerinde bile rulmanlı ve sürgülü yataklar için, birleşme yerleri, kumanda kolları, kayıcı kılavuzlar, dingiller, frezeli miller, açık dişliler, salyangoz dişliler, zincir ve tel halatlar ve gres yağı için verilen tüm kayma hızlarında uygundur.