info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17

Pas Şok Sprey

„Kimyasal cıvata anahtarı“
WEICON Pas Şok Sprey mineral yağı, gres ve silikon içermez. Pas Şok Spray „kimyasal tornavidadır“ ve dişli bağlantı yerini saniyeler içinde gevşetmek için soğutma etkisini ve kapiler özelliklerini kullanır.
WEICON Pas Şok Sprey dişli bağlantı yerlerinin gevşetilmesi gereken tüm endüstriyel sektörlerde kullanılabilmektedir.
Pas sökücü-Fluid
Hassas bölgeler için penetran yağı
Pas sökücü -Fluid fizyolojik olarak zararsızdır ve gıda sektörü için bir NSF onayına sahiptir. Bu nedenle yiyecek ve içecek sektöründe, ilaç ve kozmetik sektörlerinde kullanılabilir. Pas sökücü -Fluid paslı ve oksitlenmiş vida bağlantılarını, cıvataları, kolları, eklemleri ve menteşeleri ve bileşenlerin sert mekanzmalarını gevşetir. Mükemmel sürünme özelliği sayesinde Pas sökücü -Fluid en küçük boşluklar dahi nüfuz edebilir. Mekanik parça ve elektrik kontağının fonksiyonunu sağlar. Sprey korozyon ve oksidasyona karşı kalıcı koruma sağlar. Metal yüzeyleri, mekanik parçaları ve elektrik sistemini temizler ve korur.
Özel formülasyonu ve elde edilen NSF tescili ile Pas Sökücü -Fluid iş güvenliği ve sağlığının geliştirilmesine katkıda bulunabilir.

Pas Dönüştürücü
Tek işlemde pas dönüştürme ve astar boya
WEICON Pas Dönüştürücü: Paslanmış dökme demir ve çelik yüzeylerde pasın etkin bir şekilde nötralizasyonu için kullanılır. İç ve dış korozyona karşı korur.
Epoksi reçineye dayalı Pas Dönüştürücü nötralize edilmiş pas tabakası ile metalik organik demir kompleksi oluşturur. Bu bağlantı özel epoksi reçine tarafından stabilize edilir, bu sayede metaller dış etkilerden korunur. Oluşan siyah tabaka astar görevi görür ve sonraki dayanıklı kaplama için temel oluşturur. Sprey, pas önleyicidir, çok iyi bir penetrasyon özelliğine ve yüksek kapama gücüne sahiptir. +80°C’ye kadar ısıya dayanıklı (kısa süreli <15 dakika +160°C kadar), hava şartlarına ve UV’ye karşı iyi bir dayanıklılık ve mükemmel solvent direncine sahiptir.
WEICON Pas Dönüştürücü ağır metal ve mineral asit içermez ve kokusuzdur. Pas Dönüştürücü örneğin makine ve tesisatlarda, tarım aletlerinde ve motorlu araçlardaki tüm paslı yerlerde kullanılabilir. Sprey ayrıca koruyucu ve önleyici bir tabaka olarak da kullanılabilir.
Pas Çözücü ve Kontak Spreyi
6-kat fonksiyonu
Pas Çözücü ve Kontak Spreyi altı kat fonksiyonu ile onarım, bakım ve servis için vazgeçilmezdir. Sürünme kapasitesi sayesinde, WEICON Pas Çözücü ve Kontak Spreyi en küçük ara alanlarına bile ulaşır. 3 yönlü sprey valfi her pozisyonda çalışmayı mümkün kılar (kafa üstünde bile). WEICON Pas Çözücü ve Kontak Spreyi paslı ve katı parçaları, cıvataları, bağlantı yerlerini ve menteşeleri gevşetir, ateşleme sistemlerinden suyu atar, mekanik parçaların ve kontakların (ör; distribütör kapağı ve buji) fonksiyonunu emniyete alır, korozyon ve oksidasyona karşı sürdürülebilir bir biçimde korur, kayan yüzeylere uzun süreli yağlanma sağlar, metal yüzeyleri, mekanik parçaları ve elektrik sistemlerini temizler ve bakım yapar.
Kalıp Ayırıcı
Silikonsuz kaydırıcı ve ayırıcı
Kalıp Ayırıcı silikonsuz kaydırıcı ve ayırıcıdır. Aktif malzemelerin saf doğal ürünlerden oluşan yüksek nitelikli kombinasyonu yüksek kayma etkisine sahiptir, bu da plastiklerin, kalıpların, metallerin ve araçların yapışmasını önler. WEICON Kalıp Ayırıcı plastik işlemede ve püskürtme, presleme ve vakum deformesinde kullanılabilir.
Kontak Sprey
Nemi giderir, kaçak akımı önler
WEICON Kontak Sprey elektrik kontakların ve bileşenlerinin koruma ve bakımı için aktif malzemelerin özel kombinasyonuna bağlıdır. Elektrik kontaklarından nemi giderir, kaçak akımı ve voltaj kaybını önler, kontakları, elektrik sigortalarını, kablo bağlantılarını oksidasyon ve sülfit katmanlarından korur.
WEICON Kontak Sprey sigorta kutuları, hoparlör sistemleri, geçit sürücüleri, elektrik prizleri, kablo ve elektrik bağlantıları, kablo makaraları ve uzatmaları, elektrik bahçe ekipmanları ve ışıklandırma sistemlerinde kullanılır.
Alüminyum Zımpara Koruması Tüm aşındırıcılar ile etkili, silikonsuz WEICON Alüminyum Zımpara Koruması
zımparalama sürecinde soğutucu yağ ve ayırıcı gibi işlerde kullanılır. Kontakt noktasında sıcaklığı düşürür ve aşındırıcı malzemede silikonsuz yapışma önleyici bir katman oluşturur. WEICON Alüminyum Zımpara Korumasının kullanımı tıkanmayı önler ve zımparalama ortamındaki gözenekler açık kalır.
WEICON Alüminyum Zımpara Koruması aşındırıcı diskin alet ömrünü büyük ölçüde artırır ve zımparalama performansını %350’ye kadar artırır. Fiber çarklar, kaplama, sonsuz zımparalama kayışlar, yörüngeli zımparalar ve özel makineler gibi temellerdeki tüm aşındırıcı malzemeler için kullanılabilmektedir.
Sakız Çıkartıcı
Özel spatula dahil
Sakız Çıkartıcı eski sakızları ve plastisin kalıntılarını bile temizler. Sakız ve plastisin kalıntıları WEICON Sakız Çıkartıcı sıkıldığında donarlar ve dokulara ya da yer kaplamalarına zarar vermeden hemen sökülebilirler.
WEICON Sakız Çıkartıcı kaplanmış mobilyalardan, otobüs koltukları (sert köpük), okul sandalyeleri ve masaları, tüm tipteki tekstil yer döşemeleri, ahşap ve taş döşemeler, PVC ve linolyum döşeme gibi elastik ve sert zemin kaplamalarındaki sakız ve plastisin kalıntıları temizler.
Kaynak koruma Spreyi
(Gazaltı Spreyi)
SLV tarafından test edilmiştir, silikonsuz WEICON Kaynak koruma Spreyi (Gazaltı Spreyi) silikon içermez ve kaynak nozullarını temizlemek ve onları temiz tutmak için kullanılır. Aynı zamanda kaynak tabakasına zarar vermeden kaynak sıçrama etkisine karşı kaynaklanacak iş parçasını korur.
Kaynak koruma Spreyi (Gazaltı Spreyi) gaz nozullarındaki ve iş parça yüzeylerindeki kaynak sıçrama yapışmalarını önler, kaynaklama işlemi için boşluksuz koruma sağlar ve iş parçalarının spatula, fırça veya fazla keski ile sonraki temizliğini yaparlar. İş parçasının tunç kaplama, galvanizleme, anotlama veya boyama gibi işlem sonrası uygulamaları özel temizleme yapmadan mümkündür. Mesela WEICON Sprey Temizleyici S ile temizlik yalnızca aşırı püskürtme durumunda gereklidir.
Etiket Çıkartıcı
Özel spatula dahil
WEICON Etiket Çıkartıcı akrilat ve kauçuk bazlı basınca hassas yapıştırıcıların etiketlerini ve kalıntılarını hızlı ve kolay bir şekilde söker. Etiket Çıkartıcı cam, metal, ahşap, folyo ve plastik yüzeyler için uygundur.
WEICON Etiket Çıkartıcı etiketleri, fiyat etiketlerini (ör; yanlış etiketler), adres ve ürün etiketleri, tanıtım etiketleri ve etiket kalıntılarını kolay ve güvenli bir şekilde temizler. Aynı zamanda araba ön camındaki süsler gibi folyo etiketlerin kalıntılarını da temizlemektedir.