info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Paslanmaz Çelik Bakım Spreyi
Antistatik temizleme
Paslanmaz Çelik Bakım Spreyi özellikle iç ve dıştaki mat ve cilalı paslanmaz çelik yüzeylerin temizliği, koruması ve bakımı için özel olarak formüle edilmiştir ve antistatik etkiye sahiptir.
WEICON Paslanmaz Çelik Bakım Spreyi parmak izlerini temizler ve önler, yağlı filmleri temizler; ör; davlumbazlardan, iz bırakmadan büyük yüzeyleri bile temizler, su geçirmez ve yeni kirlerin yapışmasını önleyen uzun süreli, koruyucu ince bir katman sağlar. Ürün pek çok uygulamada kullanılabilmektedir.
Kokpit Spreyi
Otomobil içi için bakım ürünü
WEICON Kokpit Spreyi motor araç içlerindeki tüm plastik ve kauçuk parçalar için su geçirmez bir bakım ürünüdür. Kalıcı görünmez koruyucu katmanı kirlililği önler ve bakımı kolay, tozu iten ipeksi bir parlaklık kazandırır. Kokpit Spreyi mat ve aşınmış plastikleri yeniler. Kauçuk çatlamaz, yumuşak ve esnek kalır. WEICON Kokpit Spreyi gıcırtılı ve cızırtılı sesleri yok eder, gösterge panelleri, iç kaplama, tüm plastik ve kauçuk parçalar, deri, ahşap, krom ve sentetik deri ile kaplı araba çatılarına bakım yapar.
Kapı, pencere ve körük yalıtımlarının donmasını engeller, emniyet kemerleri, koltuk kılavuzları, açılır tavanlar, pencere kılavuzları, kapı kilitleri ve yağlı kirlerin ortaya çıkabileceği yerlerde yağ olarak kullanılır.
Metal-Fluid
Üniversal kullanım; temizlik, bakım, koruma
WEICON Metal-Fluid iç mat ve cilalı yüzeyler için bakım ve temizleme ürünüdür ve NSF onaylıdır. iç mat ve cilalı yüzeyler için bakım ve temizleme ürünüdür ve NSF onaylıdır.
WEICON Metal-Fluid metal yüzeyler, seramik, ahşap, cam ve plastikleri korur, temizler ve bakım yapar. Kazınmış ve baskılı işaretleri ya da plastik yüzeyleri ve kauçuk sızdırmazlık malzemelerini çözmez.
V-Kayış Spreyi
Yüksek gerilimli güç iletim kayışları için uygun
WEICON V-Kayış Spreyi çeşitli ağır gerilimli tahrik kayış tipleri için sentetik elastomer bazlı şeffaf kemer kaplamasıdır. Çalışma ömrünü artırır, makinelerin ve sistemlerin dayanıklılık sürelerini uzatır, kayış kaymasını önler, tam tahrik kapasitesi iletir, gıcırtıyı yok eder ve önler, gözeneklere nüfuz eder, çekme dayanımının etkinliğini artırır, sürtünmeyi artırır ve yapışmaya yardımcı olur, statik yüklemeyi önler, esneklik sağlar ve yıpranmaya karşı korur.
V-Kayış Spreyi Kumaş, deri, kauçuk ya da PVC gibi çeşitli kayışlardan yapılmış pek çok bilindik malzeme için uygundur. V-kayışlar, bağlantı kayışları, tahrik kayışları, düz kayışlar, yuvarlar kayışlar, dişli kayışlar, transmisyon kayışı, oluklu kayışlar ya da konveyör kayışlar için uygundur.
WEICON V-Kayış Spreyi özellikle makinelerdeki tüm tahrik kayışları, agregalar, kompresörler, pompalar, jeneratörler, konveyörler, frezeler, sütunlu matkaplar ve soğutma üniteleri için uygundur. Ürün pek çok endüstriyel alanda kullanılabilmektedir.

El Koruma Köpüğü
Su geçirmez ve uzun süreli koruma sağlar
El Koruyucu Köpük su geçirmezdir ve uzun süreli koruma sağlar. WEICON El Koruyucu Köpük çeşitli kirlerin katmana ve gözeneklere nüfuz etmesini önleyen yağsız, görünmez ve su geçirmez koruyucu ince katman oluşturur. Bu „görünmez eldiven“ agresif kimyasal maddelerden oluşan kirlerden ve tahriş edici maddelerden korur. Lipozomların kullanımı bakım etkisini oldukça artırır. WEICON El Koruyucu Köpük pek çok sektörde kullanılabilmektedir.