info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Loctite PC 7218
Mala veya spatula ile uygulanabilen seramik dolgulu epoksi. Çalışan ekipmanların yüksek aşınmaya maruz kalan kısımlarını koruma, yeniden yapılandırılma ve tamir etmek için idealdir. Baş üstü uygulamalar ve boşluklu yüzeyler için uygundur.
Loctite PC 7117
Çift bileşenli seramik dolgulu epoksi. Çalışan ekipmanların yüksek aşınmaya maruz kalan kısımlarını koruma, yeniden yapılandırılma ve tamir etmek için idealdir.
Loctite PC 7219
Kauçuk takviyeli seramik dolgulu epoksi. Aşınma ve darbeye maruz kalan alanlar için idealdir. Baş üstü uygulamalar ve boşluklu yüzeyler için uygundur.
Loctite PC 7226
Küçük seramik taneleri ve silikon karpit dolgulu epoksi. İşleyen ekipmanların ince partikül aşındırmasına karşı korunması için idealdir. Baş üstü uygulamalar ve boşluklu yüzeyler için uygundur.
Loctite PC 7229
Mala veya spatula ile uygulanabilir seramik tanecik dolgulu epoksi Yüksek sıcaklık ve kuru ortamda çalışan ekipmanlarda ince partikül aşındırmasına karşı koruma için idealdir. En yüksek performans ve sıcaklık direnci için ikincil kürleşme gerektirir.
Loctite PC 7227/ PC 7228
Pürüzsüz yüzey oluşturan seramik takviyeli epoksi. Türbülans ve aşınmaya karşı yüksek parlaklığa sahip, düşük sürtünmeli kaplama sağlar. Ekipmanları korozyon ve aşınmaya karşı korur ve yalıtım sağlar.
Loctite PC 7234
Fırça ile uygulanabilir iki bileşenli epoksi. Aşırı ısı altında türbülans ve aşınmaya karşı koruma için idealdir. En yüksek performans ve sıcaklık direnci için ikincil kürleşme gerektirir.
Loctite PC 7221
Aşırı kimyasal saldırı ve korozyona karşı ekipmanı korur. Pürüzsüz, parlak, düşük sürtünmeli yüzey oluşturur. Türbülans ve oyuklara karşı koruma için idealdir. Fırça ile sürülebilir veya sprey ile yüzeye atılabilir.