info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Darbe şoklama ve bükülmelerine dayanıklıdır. Termal genleşmeye ve titreşime dayanıklıdır. Çok iyi boşluk doldurma özelliği vardır. Hava koşulları ve UV radyasyonuna dirençlidir. Dış zarı oluşmuş MS’nin üzeri boyanabilir. İzosyanat ve silikon içermez.
Teroson MS 930
Noktasal veya fitil şeklinde uygulanabilir veya uygun ekipman kullanılarak püskürtülebilir. Titreşim emme özelliğine sahiptir. Yüksek uzama kabiliyeti vardır. Geniş yüzey uygulamalarında ek yeri dikişleri üzerine püskürtülebilir.
Teroson MS 9120
Elastik yapıştırıcı / sızdırmazlık ürünü. Sarkma direnci yüksektir. Yüksek/orta mukavemetlidir. Kolay şekillendirilebilir. Pozisyon tutuşu yüksektir. Demiryolu taşıma koteyner imalatındaki parçaların sızdırmazlığı ve yapıştırılması için kullanılabilir.
Teroson MS 9320 SF
Solvent içermez.Primersiz çok iyi yapışma sağlar. UV’ye vehava şartlarına dayanımı çok iyidir. Sarkmaya karşı iyi direnç sağlar, püskürtülerek uygulanabilir.
Teroson MS 939
Pozisyon tutuşu yüksektir. Sarkma yapmaz. Yüksek uzama kabiliyeti vardır. Metallerin ve plastiklerin elastik yapıştırılması için uygundur.
Teroson MS 937
Hızlı kürleşir. Sarkma yapmaz. Metallerin ve plastiklerin elastik yapıştırılması için uygundur.
Teroson MS 9220
Yüksek modüllüdür. Zar oluşumu hızlıdır. Sarkma yapmaz. Pozisyon tutuşu yüksektir. Metallerin veya boyalı yüzeylerin elastik yapıştırılması için uygundur.
Teroson MS 9399
24 saat içinde derinlemesine kürleşir. Viskozitesi yüksektir. Konteynerlerin, karavanların vs. inşasında elastik yapıştırma için uygundur.