info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Saniyeler içinde yapıştırır, Yapışırken iz bırakmaz-estetik görünüm, Çeşitlilik-farklı malzemeleri yapıştırabilir, Yüksek mukavvemet-çoğunlukla yapıştırılan parçaların mukavvemetinden daha yüksek yapıştırma gücü, Küçük parçaların yapıştırılması için uygundur.
Loctite 406
Kauçuk (EPDM de dahil) plastik ve elastomerlerin hızlı yapıştırılmasında kullanılır. LOCTITE SF 770 Polyolefin Primer yapışmayı iyileştirir.
Loctite 454
Genel amaçlı jel. Metallerin, kompozit malzemelerin, ahşap, mantar, köpük, deri, karton, kağıt ve sırsız seramiklerin yapıştırılması içindir. Dikey veya baş hizasından yukarıda kalan yüzeylerde kullanım için idealdir.
Loctite 480
Metalin metale, kauçuğa veya mıknatısa yapıştırılması için idealdir. Yüksek soyulma mukavemeti gerektiren ve/veya şok yüklerin mevcut olduğu uygulamalarda kullanılır. Nemli ve/veya kimyasal ortamlara karşı iyi direnç gösterir.
Loctite 415
Metaller için geliştirilmiş orta viskoziteli hızlı yapıştırıcıdır. Plastikler ile uyumludur.
Loctite 460
Estetik görünümün önemli olduğu ve beyazlaşma istenmeyen yapışma hattı uygulamaları için idealdir. Düşük kokuludur. Ahşap, kağıt, deri, mantar ve kumaş gibi yüzeyler için uygundur.
Loctite 4062
Çok hızlı ilk tutuş sağlar. Plastiklerin ve kauçukların çok hızlı bir şekilde yapıştırılması için idealdir. Ayrıca PE, PP, PTFE termoplastik veya silikonize kauçuklar gibi yapışması zor malzemeler içindir. LOCTITE SF 770 Polyolefin Primer ile yapışması hızlandırılabilir.
Loctite 401
Genel amaçlı. Ayrıca ahşap, kağıt, deri, mantar ve kumaş gibi gözenekli yüzeyler içindir. Kromlu veya galvanize yüzeyler gibi asidik yüzeylerde kullanılabilir.
Loctite 4090
İlk Hibrit Yapıştırıcı
İki bileşnli – Siyanoakrilat Epoksi Hibrit, genel amaçlı yapıştırıcıdır. Oda sıcaklığında çok hızlı ilk tutuş yapar. Solvent içermez. Yapısal yapıştırıcı kadar güçlü hızlı yapıştırıcı kadar hızlıdır. Yüksek darbe ve vibrasyon dayanımı mevcuttur. 150°C’ye kadar sıcaklık dayanımı mevcuttur. 5 mm’ye kadar boşluk doldurma. Metal, plastik ve kauçuğu da içeren çeşitli yüzeyler için uygundur.
Loctite 3090
Hızlı kürleşen 5 mm’ye kadar boşluk doldurma özelliği. Jel bazlı, damlamayan formül sayesinde dik ve baş üstü uygulamalara olanak tanır. Şırınga ile kusursuz ve temiz uygulama imkanı sağlar. Sıkça karşılaşılan tüm yüzeyleri (metaller, kauçuk, tahta, kağıt birçok plastik türü) yapıştırır.