info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Sıkışma baskısı dayanımı yüksektir. Yumuşak çelik veya alüminyum dolgu arasında seçim yapılabilir. Kuruduktan sonra mekanik işlem yapılabilir, delinebilir veya klavuz çekilebilir. Saldırgan kimyasallara karşı mükemmel direnç gösterir. Kuruduğunda gri renk alır.
Loctite EA 3471 A&B
Çelik macun. Kürleşmede çekme oranı düşüktür (0.1%). Aşınmış metal parçaların onarılması ve yeniden yapılandırılması için uygundur. Yataklar ve makine parçalarındaki çatlakların yanısıra boruların ve dökümlerin tamiri için de idealdir.
Loctite EA 3472 A&B
Sıvı çelik. Kürleşmede çekme oranı düşüktür (0.1%). Kendiliğinden yayılabilir. Aşınmış metal parçaların onarılması ve yeniden yapılandırılması için uygundur. Kalıp, model, alet ve bağlantı parçaları yapımı için idealdir.
Loctite EA 3473 A&B
Çelik macun. Hızlı kürleşir. Tamiri için duruş süresini en aza indirecek şekilde aşınmış metal parçaların acil bir şekilde onarılması ve tekrar yapılandırılması için uygundur. Yataklar ve makine parçalarındaki çatlakların yanısıra boruların ve dökümlerin tamiri için de idealdir.
Loctite EA 3475 A&B
Alüminyum macun. Kürleşmede çekme oranı düşüktür (0.1%). Aşınmış metal parçaların onarılması ve yeniden yapılandırılması için uygundur. Yataklar ve makine parçalarındaki çatlakların yanısıra boruların ve dökümlerin tamirinde de idealdir.
Loctite EA 3479 A&B
Alüminyum macun. Kürleşmede çekme oranı düşüktür (0.2%) Yüksek işletim sıcaklığı olan uygulamalarda aşınmış metal parçaların onarılması ve yeniden yapılandırılması için uygundur. Yataklar ve makine parçalarındaki çatlakların yanısıra boruların ve dökümlerin tamirinde de idealdir.
Loctite EA 3478 A&B
Çelik macun. Kürleşmede çekme oranı düşüktür (0.1%). Sıkıştırma baskısı dayanımı yüksektir. Sıcaklık dayanımı iyidir. Sıkıştırma, itme, darbe kuvvetlerine ve ağır şartlara maruz kalan yüzeylerin yenilenmesi için idealdir.
Loctite EA 3474 A&B
Çelik macun. Aşınma direnci yüksektir. Kendi kendini yağlayan bir yüzey oluşturarak, hareket eden parçalar üzerinde kaymaya bağlı aşınmayı azaltır. Sürtünme altındaki metalik yüzeylerin onarılması için idealdir.