info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17

Loctite Yağlama – Montaj Pastaları

Montaj ve operasyon sırasında kitlenme ve kaynamayı önler. Kimyasal ve ısıl açıdan zararlı ortamlarda korozyon ve oksitlenmeye engel olur. Parçaların çalışırken aşınmasını önler.
Loctite LB 8023
Fırçalı Kapak
Su ile yıkamaya karşı üstün dirençli montaj pastası. Paslanmaz çelikler için uygundur.
Onaylar: American Bureau of Shipping MIL- PRF-907E
Loctite LB 8008
Bakır Montaj Pastası
Özel ÖA-5 bakır bazlı pürüzsüz montaj pastası. Sıkışmayı önler. Kuruma yapmaz. Metal parçaları pasa ve korozyona karşı korur.
Loctite LB 8009
Fırçalı Kapak
Metal içermeyen montaj pastası. Uzun süreli yağlama sağlar. Paslanmaz çelik ve titanyum dahil tüm metaller için uygundur.
Loctite LB 8150 Kutu
Loctite LB 8151
Alüminyum bazlı montaj pastası. Dişli bağlantıları korur. Kitlenme ve korozyonu önler.
Tipik uygulama alanları: Vidalar, somunlar, borular, ısı eşanjörleri ve yağ ve gazlı brülörlerin bağlantıları
Loctite LB 8156
Metal içermeyen montaj pastası. Kitlenme ve sıkışmayı önler. Düşük hızlarda ve yüksek sıcaklık şartlarında ağır yüklere dayanıklıdır.
Tipik uygulama alanları: Yanmalı motorların egzoz boruları ve yağ ve gazlı brülörlerin bağlantıları
Loctite LB 8014
Gıda sınıfı onaylı, metal içermeyen montaj pastası. Paslanmaz çelik parçalarda kullanılabilir. Islak ortamlar için uygundur. H1 NSF Reg. No: 123004

Loctite Yağlama – Gresler

Montaj ve operasyon sırasında kitlenme ve kaynamayı önler. Yüksek sıcaklara ve aşırı basınçlara dayanıklıdır. Kimyasal ve termal olarak agresif ortamlarda korozyon ve oksitlenmeyi önler.
Loctite LB 8105
Mineral Gres
Hareket eden parçaları yağlar. Renksizdir. Kokusuzdur. Rulmanlar, kamlar, valflar ve konveyörler için idealdir.
Loctite LB 8101
Zincir Yağlayıcı
Açık mekanik sistemler için sıçramama özellikli yağlayıcı. Su girişine karşı koruma sağlar. Mükemmel aşınma ve yüksek basınç direnci gösterir. Zincirleri, açık dişlileri ve uzun vidaları yağlamak için uygundur.
Loctite LB 8102
Yüksek Sıcaklık İçin Gres
Aşınma ve korozyonu önler. Nemli çevresel koşullar için uygundur. Orta ve yüksek hızlarda ağır yüklere dayanıklıdır. Düz veya silindirik yataklar, açık dişliler ve kızakları yağlar.
Loctite 8103
MoS2 Gres
Tüm hızlarda hareket eden parçalar içindir. Titreşim ve ağır yüklere dayanıklıdır. Yüksek basınç altında çalışan bağlantılar, düz ve silindirik yataklar, soket bağlantıları ve kızaklar için uygundur.
Loctite LB 8104
Silikon Gres
Valf ve salmastra gresi, Sıcaklık aralığı geniştir. Çoğu plastik ve elastomerik bileşeni yağlamak için uygundur.

Loctite Yağlama-Kuru Film ve Yağlar

Montaj ve çalışma esnasında kitlenme ve kaynamayı önler. Kimyasal ve termal olarak agresif ortamlarda korozyon ve oksitlenmeyi önler. Korozyona uğramış montaj kısımlarına nüfuz eder ve kitlenmiş parçaları çözer. Montaj ve çalışma sırasında aşınma ve kitlenmeyi önler.
Loctite LB 8191 moS2 Sürtünme Önleyici Kaplama-Aerosol
Hızlı kurur. Korozyona karşı yüzey koruması sağlar. Yağların ve greslerin performansını arttırır.
Loctite LB 8192 PTFE Kaplama
Metal ve metal olmayan yüzeyler içindir. Serbest hareket sağlamak için kayan yüzey oluşturur. Toz / kir birikimini önler. Korozyona karşı koruma sağlar. Konveyör kayışları, kızaklar ve kamlar içindir.
Loctite LB 8201 Multi Spray Çok Amaçlı Yağlayıcı
Çok amaçlı ürün. Hareketli parçaların gıcırdamalarını durdurur. Aşınmaya karşı korur. Ateşleme sistemlerini nemde korur ve motorların hemen çalışmalarına yardımcı olur. Metalleri temizler ve korur.
Loctite LB 8011 Yüksek Sıcaklık İçin Sprey Zincir Yağı
Oksitlenmeye karşı dirençli olduğundan yeniden yağlama peridiyodunu uzatır. 250°C’ye kadar yüksek sıcaklığa maruz kalan mekanizmalar, konveyörler ve zincirleri yağlar.
Loctite LB 8040
Freeze & Release
Şok dondurma etkisi ile paslanmış ve kitlenmiş bileşenleri ayırır. Kapiler etki ile doğrudan pas üzerine nüfuz eder. Ayrılan parçalar yağlanmış olarak kalır ve korozyondan korunur.
Loctite LB 8021
Silikon Yağı
Metal ve metal olmayan yüzeyleri yağlar. Kalıp ayırıcı olarak kullanılabilir.
Loctite LB 8030 Şişe
Loctite LB 8031 Kesme Yağı
Çalışma esnasında kesici takımları korur. İşlenen yüzey kalitesini arttırır. Kesici takım ömrünü uzatır Çelik, paslanmaz çelik ve çoğu demir içermeyen metalin delinmesi, diş açılması ve her türlü mekanik işlem için uygundur.