info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
İki bileşenlidir, Ahşap, metal, sert plastik ve cam gibi çok çeşitli mazlemelerin yapıştırılması için uygundur. Sert ve elastik yapıştırma sağlar. Yüksek kesme ve soyulma mukavemeti gösterir.

Loctite EA 3425

Çift komponetli çok amaçlı epoksi. Geniş metal yüzeylerde kullanım için idealdir.
Loctite EA 3421
Çalışma ömrü uzundur. Mükemmel nem direnci gösterir. Geniş yüzeylerin yapıştırılması için uygundur. Yüksek nemli ortamlara maruz kalacak metallerin, plastiklerin ve diğer yüzeylerin yapıştırılması için idealdir.
Loctite AA 330/SF 7388
Güçlendirilmiş yapıştırıcı. Hızlı kürleşir. Darbe direnci iyidir. Plastikler, PVC, fenolik ve akrilik gibi birbirinden farklı malzemelerin yapıştırılması için idealdir.
Loctite EA 3430
Ultra saydam. Güçlendirilmiştir. Suya dirençlidir. Cam, dekoratif paneller, ekranların yapıştırılması için ve genel onarım uygulamaları için idealdir.
Loctite EA 3450
Mekanik işlem yapılabilir. Yüksek mukavemetlidir. Hasarlı bileşenlerin yapıştırılması ve boşlukların doldurulması için idealdir.
Loctite EA 9466
Çalışma süresi uzundur. Yüksek mukavemetlidir.Güçlendirilmiştir. Metal, seramik ve çoğu plastik gibi çok çeşitli yüzeylerin yapıştırılması için idealdir.
Loctite EA 9492
Kimyasal direnci mükemmeldir. Yüksek ısı direnci gösterir. Sıcaklık dayanımı iyidir. Isıtıcılar ve elektronik bileşenler gibi yüksek sıcaklıklara maruz kalan birçok maddenin yapıştırılması ve kaplanması için uygundur.