info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Mix-Stahl/Metall-Çelik/Metal
Başarısız delmeleri, kuşgözü boşluklarının ve tüm metallerin çatlaklarında, ahşap ve plastiklerin onarımında kullanılır. Kısa sürede mekanik çalışma yapılabilinir, parçalar bilenebilir, freze edilebilinir, delinebilinir ve boyanabilinir. 300°C ısıya kadar dayanıklıdır.
Mix-Wasser-Su
Su olan metal boru çatlaklarında başarılı bir dolgu macunudur. Başarısız delmeleri, kuşgözü boşluklarının ve tüm metallerin çatlaklarında ahşap ve plastiklerin onarımında kullanılır. Kısa sürede mekanik çalışma yapılabilir. Parçalar bilenebilir, delinebilir ve boyanabilir. 300°C ısıya kadar dayanıklıdır. Torna tesviye atölyeleri, metal işleme atölyelerinde kullanılır.
Plastik/Çelik Epoxy Macun – WA
Oda sıcaklığında kürleşen çelik dolgulu epoxy macun tüm plastik ve çelik esaslı malzemeleri tamir ve yüzeylerin yapıştırılması için uygundur.
Sıvı/Çelik Epoxy Macun – WB
Çelik dolgulu likit epoxy koruma, onarma, kalıp yapma, şekillendirme ve tesviye etmek için kullanılır.
Plastik/Çelik Hızlı Kuruyan Epoxy Macun – WSF
Çelik dolgulu, hızlı hazırlanan epoxy macun, tamir etme ve metal yüzeylerin yapıştırılması içindir. (5 dakikada hazır macun)
Titanyum Esaslı Epoxy Macun – WTIT
Yüksek teknoloji, titanyum ile güçlendirilmiş epoksi macun, makinelerin ve hassas parçaların kritik onarımları içindir.
Alüminyum Esaslı Epoxy Macun – WF
Alüminyum dolgulu epoxy macun, alümiyum dökümlerin makinelerin ve genellikle HVAC uygulamalarında kullanılan ekipmanların güvenilir paslanmaz onarımlarında kullanılır. Ürün 20°C altındaki sıcaklıklarda uygulanmalı ve saklanmalıdır.

Alüminyum Esaslı Epoxy Macun – WF2
Alüminyum dolgulu dökülebilir epoxy, kalıp yapma modellerinde, işlenebilir, delinebilir veya kademelenebilir sıkıştırma aletleri için kullanılabilir.
Inox Çelik Esaslı Epoxy Macun – WST
Paslanmaz çelik ekipmanlarının tamiri için paslanmaz çelik dolgulu epoxy. Metal kaplamalar için uygundur. 20°C üzerinde uygulanırsa reaktivitesi düşük olabilir.
Islak Yüzey Tamir Epoxy Macun – WUW
Kronik ıslak ortamlardaki ekipmanların yeniden inşası, tamiri ve yaması için eşsiz, paslanmaz, yüksek egzotermik epoxy. Su altında bile kullanılabilir.
Bronz Esaslı Epoxy Macun – WBR
Bronz dolgulu epoxy, bronz ekipmanların ve parçaların korunması, tamiri ve onarımı içindir. Ürün 20°C altındaki sıcaklıklarda uygulanmalı ve saklanmalıdır.
Seramik Esaslı Epoxy Macun – WBC (Blue/Red)
Alüminyum, beton ve bir çok diğer metalin yapıştırılmasında kullanılmaktadır. Bir çok asit, baz ve solvent tiplerine dayanıklıdır. Hacim kaybı ve çekme yapmaz. Kendiliğinden yayılır ve düşük viskozitededir.
Aşınmaya Dayanıklı Sıvı Epoxy Macun – WR
Ekipman, makine ve dökümlerdeki çatlak ve kırıkların tamirinde kullanılır. Metalleri korozyondan korumaktadır.