info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Inox Sprey (Açık)
Özellikle paslanmaz imalatında, paslanmaz kaynağı sonrasında rötüş amaçlı kullanılır. Bütün yüzeyler için uygundur. Metali korozyona karşı korur. 280°C ısıya dayanıklıdır.
Inox Sprey (Koyu)
Özellikle paslanmaz imalatında, paslanmaz kaunağı sonrasında rötüş amaçlı kullanılır. Bütün yüzeyler için uygundur. Metali korozyona karşı korur. 280°C ısıya dayanıklıdır.
Çinko Sprey (Koru)
%99 çinko pigmenti içerir. Pas ve korozyona karşı uzun süreli koruma sağlar. Yüksek ısı ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Galvanizli yüzeylerin kaynaktan sonra kaynak bölgelerini korumak için kullanılır ve çabuk kurur. 490°C ısıya dayanıklıdır.
Çinko Sprey 550G
%99 çinko pigmenti içerir. Her türlü hava koşullarına ve korozyona karşı katodik koruma sağlar. 490°C ısıya dayanıklıdır. Galvanizli parçalara rötuş yapılır. Kaynak ve montaj işlerinden sonra koruma amaçlı kullanılır.
Alüminyum Sprey
Her türlü metalde uygulanabilen yüksek kalite alüminyum kaplamasıdır. Sürtünmeye ve çizilmeye karşı koruma sağlar. 900°C ısıya dayanıklıdır. Alüminyum üzerindeki kaynak ve çiziklerde rötuş amaçlı kullanılır.
Alüminyum Krom Sprey
Alüminyum kaplaması ve parlak krom kaplamasında efekt amaçlı kullanılır. Korozyona karşı çok iyi koruma sağlar. 800°C ısıya dayanıklıdır.

Bakır Sprey
Bakım, koruma ve tamir gerektiren tüm bakır yüzeylerde kullanılır. İçerisinde saf bakır pigmenti bulunur. Isıya, korozyona ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Özellikle soğutma sektöründeki bakır boru kaynaklarında rötüş amaçlı kullanılır.
Pirinç Kaplama Sprey
Yüsek ısıya dayanıklı pirinç kaplamadır. Metal, ahşap, plastik, cam vb. yüzeylerde çok iyi tutunma sağlar. Yüzeye altın renginde bir görünüm verir. Hava koşullarına ve sürtünmeye karşı koruma sağlar.

Mat Siyah Sprey
Çabuk kuruyan ve çok iyi tutunma özelliği olan bir boyadır. Hava koşullarına ve korozyona karşı yoğun koruma sağlar. Yüksek ısıya dayanıklıdır.

Egzoz Siyah Sprey
Hava koşullarına maruz kalan metal yüzeyleri oluşturduğu cila tabakası ile korur. Isıya ve hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Çizilmeye, bozulmaya, sürtünmeye karşı dayanıklıdır. Çok hızlı kurur. Tüm metal yüzeylerde koruma sağlar. Zarar görmüş yüzeyleri onarır. Çift kompenantlı etkisi sayesinde korozyona karşı koruma sağlar. Boru hatlarında, metal yapılarda ve araçların alt kısımlarında koruma tabakası oluşturur.
Jant Sprey
İçerisinde %99.5 alüminyum pigmenti içerir. 900°C ısıya dayanıklıdır. Metali hava koşullarına ve korozyona karşı korur. Çizilmeye, bozulmaya, sürtünmeye karşı dayanıklıdır.