info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17

Şeffaf

Neme dayanıklı, UV ışınlarına dayanıklı, güçlü yapışma
Taşıma kapasitesi 80 kg / m 19 mm x 3 m (genişlik x uzunluk)
Band çapı 40 mm
WEICON Montaj Bandı Şeffaf, çift taraflı, oldukça şeffaf, akrilik yapıştırıcı bazlı montaj bandıdır.
Yapışkan Bant özellikle görselliğin önemli olduğu şeffaf nesnelerin iç ve dış mekanlarda kalıcı olarak sabitlenmesi için uygundur.
Şeffaf Montaj Bandı, cam, plastik, çelik, alüminyum, fayans veya çini gibi hemen hemen tüm pürüzsüz yüzeylere sıkıca ve sağlam yapışır. Yapışkan bant -40°C ile +160°C arası sıcaklık direncine sahiptir ve UV ışınlarına ve neme dayanıklıdır. WEICON yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemeleri ile birlikte hibrit yapıştırmalarda sabitleme yardımcısı olarak kullanılır ve bağlanacak nesnelerin güvenli bir şekilde konumlandırılmasını sağlar.

Şeffaf Montaj Bandı örneğin Reklam teknolojisi, Fuar ve sergi yapımı, Mutfak ve mobilya imalatı, Karavancılık, Kaporta ve araç teknolojisi ve Metal işleme gibi farklı uygulama alanlarında kullanılabilir.
Gri
Ekstra güçlü tutuş sağlar, pürüzsüz yüzeylere uygun, yüksek esneklik
Taşıma kapasitesi 85 kg / m 19 mm x 3 m (genişlik x uzunluk)
Band çapı 40 mm
Montaj Bandı Gri, modifiye akrilat köpükten yapılmış güçlü tutuşlu, çift taraflı yapışkan banttır. Ayrıca PE, PP ve toz boya gibi düşük enerjili yüzeyler için de uygundur.

WEICON yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemeleri ile birlikte hibrit yapıştırmalarda sabitleme yardımcısı olarak kullanılır. Bant, köşe yapıştırmalardaki olası gerginliği dengelemek için yüksek esnekliğe sahiptir. İç ve dış mekan uygulamaları için uygundur. Yapışkan bant – 40°C ile +120°C arası sıcaklık direncine sahiptir ve UV ışınlarına ve neme dayanıklıdır.

Gri Montaj Bandı örneğin Kaporta ve Araç teknolojisi, Karavancılık, Metal işleme ve aparat yapımı, Elektronik endüstrisi, Makine mühendisliği, Reklamcılık teknolojisi, Gemi yapımı ve tekne teknolojisi gibi farklı uygulama alanlarında kullanılabilir.