info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Çok Amaçlı Temizleyici K1
Gıda ile direk temas eden bütün metallerde temizleme amaçlı kullanılır. Özellikle kalıp, gıda makine hatlarında vb. kullanılır.
Çok Fonksiyonlu Yağ H1
Gıda ile direk temas eden bütün makinalarda yağlama, koruma amaçlı kullanılır. Özellikle kalıp, gıda makine hatlarında vb. kullanılır.
Paslanmaz Bakım Sprey H1
Gıda ile direk temas eden yüzeylerde temizleme ve bakım amaçlı kullanılır. Özellikle paslanmaz gıda makine hatları, ankastre mutfaklar vb. kullanılır.

Silikon Sprey H1 (Gıda Onaylı Kalıp Ayrıcı)
Fizyolojik olarak zararsızdır. Optimal kayma, yağlama özellikleri ile aşınmayı ve yapışmayı önler. Hoş olmayan gıcırdama seslerini ortadan kaldırır. -50°C’den + 250°C’ye kadar çok iyi sıcaklık değerine sahiptir. Şeffaftır. Renklendirmez. Nemlenmeyi önler. Örneğin; kauçuk parçalarını donmadan korur. Hafif uçucu solventlerden arındırılmış. NSF H1 kaydır vardır. Yağlayıcı olarak ve tüm hareketli parçaların makinelerde, özellikle plastik ile plastik veya plastik ile metal gibi malzeme eşleşmelerinde yağlanması için kullanılır. Mineral yağ, kritik katkı maddeleri veya kritik çözücülere dayanan fizyolojik olarak tehlikeli ürünlerin kullanılmasının istenmediği uygulamalar için idealdir.

Gıda Onaylı Yağlama Sprey
Gıda ile direk temas eden bütün makina aparatlarında ve aksamlarında kullanılır. Yüksek tutunma mukavemetine sahiptir.
NSF Onaylı Gres ve Montaj Paste Ürünleri
Genel Amaçlı Gıda Gresi
Genel Kapsamlı uygulama, mükemmel su ve yürüyüş direnci ile karakterize edilir. Yüksek oksidasyon direnci ve yüksek damlama ile kombinedir. Çok iyi korozyon önleyici özellik. Fizyolojik olarak zararsızdır. Kokusuz ve tatsızdır. Toksik değildir, insan sağlığı için tehlike içermez.