info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Üniversal Slikon
Kolay uygulanabilir. UV ışınlarına ve yüksek ısıya dayanıklıdır. Rengini muhafaza eder. Kürleştikten sonra küflenmeye karşı dayanıklıdır. Gözeneksiz yüzeye mükemmel yapışma gösterir. Alüminyum, cam, sırlı seramik, beton, mermer, taş gibi yüzeylere uygulama yapılır.
Nötr Silikon
Metal korozyonuna neden olmaz. Ozona, UV ışınlarına ve sınır sıcaklıklara dayanıklıdır. Düşük modüllü yüksek elastikiyetlidir. Her çeşit pencerenin (PVC, ahşap, alüminyum) sızdırmazlık uygulamalarında ve cam da kullanılabilir. Gözenekli, gözeneksiz bir çok çeşit malzemenin yapıştırılmasında kullanılır; Tuğla, alüminyum, metal, PVC, polikarbonat, vernikli-boyalı ahşap, cam yüzeyler, sırlı yüzeyler vb.
RTV Yüksek Isı Silikon (Kırmızı)
Tek komponentli, nemle kürleşen asetoksi bazlı silikondur. %100 silikon polimerdir. Yüksek mukavemetlidir. Solvent içermez. ISO 11600-F&G-25LM yi karşılar. Ozona, UV ışınlarına dayanıklıdır. Kısa süreli maruziyette 300°C’ye kadar dayanıklıdır. Alüminyum, cam, sırlı seramik metal, beton, mermer, taş gibi yüzeylere uygulanmaz.
Şeffaf Kristal Yapıştırıcı
Tek komponentli, nemle kürleşen, yüksek performanslı bir sızdırmazlık malzemesidir. Metal, alüminyum, cam, plastik, ahşap ve beton malzemelerin birbirleri ile montajına ve yapıştırılmasına uygundur. (PMMA ve polikarbonat tipi malzemelerin kullanımında tavsiye edilmez. PE, PP, PTFE (Teflon), silikon ve bitum yüzeylere yapışmaz.) Kolay uygulanır. Solvent ve izosiyanat içermez. UV, hava ve yaşlanmaya karşı direnci mükemmeldir. Her çeşit boya ile boyanabilir. (Su bazlı boyalar dahil)
Duşakabin Silikon
%100 silikon polimerdir. Mantar ve küfe karşı dayanıklıdır. Yüksek elastikiyetlidir. Solvent içermez. ISO 11600-F&G – 25 LM’yi karşılar. Neme dayanıklıdır. Ozona UV ışınlarına dayanıklıdır. Cam, metal ve yağlı olmayan ahşap vb.
Fırın Macunu 1500°C
Bağlantı contalarında kullanılır. Hamurumsu kıvamı yüksek ısı işlevlerinden sonra kuruyup sertleşir. Aşırı ısıya dayanıklı olup, ısıtma tertibatları, açık şömine ve sobalarda ateşe dayanıklı taşların yapıştırma ve contalanmasında kullanılır.
Hızlı Montaj Yapıştırıcı
Tek komponentli, nem ile 5 saniye içinde yüzey kuruması başlayan, yüksek mukavvemetli hibtit bazlı mastiktir. Montaj yapıştırıcılar arasında en kuvvetlisidir. Çevre ve insan sağlığına zarar vermez. Metal, alüminyum, cam, plastik, ahşap, beton, korniş, kompozit paneller, banyo aksesuarları gibi yapıştırmak 330kg/ ye kadar ağırlık taşımak için uygundur.

Yapıştırıcı Sızdırmaz Power
Tek komponent poliüreten esaslı güçlü yapıştırıcı ve dolgu malzemesidir. Hava nemi ile kurur. Kullanım Alanları: Primersiz olarak cam porselen, alüminyum, çelik, PVC, ahşap beton gibi malzemelerde kullanılır. Oto kaporta birleşim yerleri, karavan konteyner ek yerleri, gemi konstrüksiyonları…Parlak yüzeylerde zımpara vurulması tavsiye edilir.
Yapıştırıcı Sızdırmaz
Tek komponentlidir. Tabanca ile kolay uygulanabilir. Tiksotropik özelliktedir. Havanın nemi ile kürleşir. Boyanabilir. Çekme yapmaz. Hava şartlarına ve suya dayanıklıdır. Kalıcı elastikiyete sahiptir. Çimento esaslı yapı malzemeleri, tuğla, seramik, mermer, cam, ahşap, galvanize sac, alüminyum ve birçok plastik yüzeye yapışma özelliğine sahiptir. İnşaat sektöründe, yapı elemanları arasındaki birleşim boşluklarında, Alüminyum, PVC, ahşap doğramaların montajında ve derz birleşimlerinde, çatı kiremitlerinin döşenmesinde kullanılır.
Poliüretan Yapıştırıcı Sosis
Tek komponentli, nemle kürleşen, poliüretan esaslı dolgu ve izolasyon malzemesidir. Tabanca ile kolay uygulanabilir. Tiksotropik özelliktedir. Havanın nemi ile kürleşir. Boyanabilir. Çekme yapmaz. Hava şartlarına ve suya dayanıklıdır. Kalıcı elastikiyete sahiptir. İnşaat sektöründe, yapı elemanları arasındaki birleşim boşluklarında, alüminyum, PVC, ahşap doğramaların montajında ve derz birleşimlerinde, çatı kiremitlerinin döşenmesinde kullanılır.
Poliüretan Köpük
Tabancalı PU köpük, poliüretan bazlı havanın nemiyle sertleşen tek komponentli, tabanca ile uygulanan bir dolgu ve yalıtım malzemesidir. Tahta, beton, kiremit, metal, alüminyum gibi bir çok yapı malzemesinde mükemmel yapışma sağlar. (Polietilen, silikon ve teflon hariç) Kapı ve pencere kasalarının sabitleştirilmesinde, monte edilmesinde, açıklık ve boşlukların doldurulmasında, bütün çatı konstrüksiyonlarında dolgu olarak ses ve ısı izolasyon sistemlerinde kullanılır. Kürleştikten sonra kesilebilir ve boyanabilir. Çok iyi doldurma (genleşme) kapasitesi vardır. Kullanım için uygun tekne sıcaklığı 20°C-25°C arasındadır. Düşük sıcaklıkta tekneler bir süre (20dk) oda sıcaklığında bekletildikten sonra kullanılmalıdır. Kullanım öncesi tüp yaklaşık 30 kez şiddetli bir şekilde çalkalanmalıdır. Tabanca ile uygulandığından; kullanımı kolaydır. Uygulamaya kısa süreli ara verildiğinde tüp ucunda tıkanma yapmaz. Daha az temizleme ihtiyacı gerektirir.