info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Flex 310 PU
PU-bazlı yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemesi, güçlü, daimi eleatikiyet, ISEGA sertifikalı
WEICON Flex 310 PU yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemesi kalıcı olarak elastik, güçlü, boyanabilir, hava şartlarına, UV ışınlarına, tatlı suya ve tuzlu suya dayanıklıdır. Silikon içermez. Flex 310 PU metaller, plastikler, seramikler, ahşap, cam ve taş gibi pek çok malzemenin yapışması ve sızdırmazlığı için poliüretan temelde (PUR) elastik yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemesidir.

WEICON Flex 310 PU tank ve aparat mühendisliğinde, taşıt, konteyner ve araç yapımında, havalandırma ve klima sistemlerinde, enerji ve elektrik endüstrisinde ve silikon ve silikon içeren ürünlerin uygun olmadığı tüm uygulamalarda kullanılır.
Fast-Bond
Hızlı sertleşme, poliüretan temelde (PUR) üniversal kullanım için tek bileşenli montaj yapıştırıcısı
Fast-Bond yapısal ve montaj yapıştırıcı güçlü, boyanabilir, kumlanabilir, hava koşullarına, UV ışınlarına, tatlı suya ve tuzlu suya dayanıklıdır. Silikon veya solvent içermez. WEICON Fast-Bond MDF panel, ahşap paneller, suntalar, fiber ve kartonpiyerler, beton, mermer, doğal ve yapay taş, seramikler, alçı, metaller ve sert köpüklerin yapışması için uygundur.
Kartuş Gun “Özel” : Profesyonel kalite. Orta ve yüksek viskozite yapıştırıcılar için tavsiye edilir. 310 ml’ye kadar standart kartuşlar için uygundur.
Pnömatik Kartuş tabancası: Düşük ve orta viskoziteli malzemeler (310 ml kartuş) için. 6.8 bar çalışma basıncında 1.45 kN itme gücü.
Kartuş Gun: Düşük ve orta viskozite yapıştırıcılar için. 310 ml’ye kadar standart kartuşlar için uygundur.