info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17
Yapışacak olan yüzeylerdeki nem ile kürleşen bu grup ürünler hızlı, pratik imalat ve tamirat olanağı sunar. Bu yüzden iki yüzeyin bir araya getirilmesi kürleşme süresini hızlandırır. Nem ile kürleştiğinden yine nemde fonksiyonunu yitiren bu yapıştırıcılar, yoğunlaşmanın en sık görüldüğü cam yüzeyler haricinde metal, lastik, plastiklerde, çoğu ahşap ve seramik yüzeylerde üstün sonuç verir. Isı dayanımları istisnai modeller haricinde –60°C ile -80°C arasındadır. İlk tutunma süreleri 10 saniye dahilindedir. Kürleşen ve istenmeyen bölgelerde bulaşan ürün Genel Temizleme Spreyi ile güvenle temizlenebilir.
WS 44 Yapıştırıcı
Plastik, lastik, çelik ve metaller için uygundur. 1-3 saniye içerisinde yapıştırır.
WA Yapıştırıcı
Kokusuz WA yapıştırıcı; Strafor, akrilik cam ve saydam malzemeler için uygundur. Buğu yapmaz.
WS Gel Yapıştırıcı
Tiksotropik formatta özel siyah saniyelik yapıştırıcıdır. Akmaz, dikey yerlerde de kullanılabilir. Metal, ahşap ve plastik için uygundur.
WS 66 Hızlı Yapıştırıcı
Özellikle plastik ve kauçukların hızlı yapıştırılması için kullanılır.
WS 77 Hızlı Yapıştırıcı
Metal, kauçuk ve mıknatısın yapıştırılması için kullanılır.
WS Aktivatör
Yüksek viskoziteli yapıştırıcıların sertleşmesini hızlandırır. Parçaları temizler ve yağdan arındırır. Yapıştırıcıya ve parçalar ile oda sıcaklığı arasındaki boşluğa bağlı olarak 1-4 saniye içinde yapışır.
WS Spezial Klebstoff
Yapıştırılacak parçalar yağ ve gresten arındırılmış, temiz olmalıdır. Yapıştırıcıyı bir tarafa ince bir şekilde uygulayınız ve parçaları birbirine bastırınız.
MDF Hızlı Yapıştırıcı Kit
İki komponentli hızlı kürleşen aerosol tipi bir yapıştırıcıdır. Metal, ahşap, plastik gibi bir çok yüzeye uyumlu şekilde yapışır. Hızlı kürleşir. Güçlü bir yapıştırma sağlar. Kolay bir şekilde uygulanır. Bütün yüzeyler ile uyumlu yapışma sağlar. (Pürüzlü yüzeyler dahil)
Sıvı Conta
Yağlara, greslere, yakıtlara, suya, petrole, havaya antifrize vb. pek çok kimyasala karşı dayanıklıdır. Kalıcı bir contalama ürünüdür. -50°C ile 260°C arası ısıya dayanıklıdır. Kısa süreli 300°C ısıya dayanıklıdır.
Otomatik Kartuş Sıvı Conta
Yağlara, greslere, yakıtlara, suya, petrole, havaya, anti-frize vb. pek çok kimyasala karşı dayanıklıdır. Kalıcı bir contalama ürünüdür. -50°C ile 260°C arası ısıya dayanıklıdır. Kısa süreli 300°C ısıya dayanıklıdır.