info@endustriyelpark.com | 0850 888 86 17

Temizleyici Sprey S

Tüm metalleri, camı, seramikleri ve çoğu plastiği yağlarından arındırır ve temizler
WEICON Temizleyici Sprey S kalıntı bırakmadan temizler, yağından arındırır ve buharlaştırır. Aynı zamanda özel valfi kafanızın üstünde çalışmanıza olanak sağlar.
Temizleyici Sprey S metallerde, camda, seramiklere, çoğu plastikte ve PVC, PMMA (pleksiglas), polistiren gibi termoplastiklerde kullanılabilir.
WEICON Temizleyici Sprey S astardan ve boyadan önce temizleme ve yağlardan arındırmak için, yağlı bir alt tabakanın etkiyi bozacağı yüzeylerde Diğerleri WEICON ürünlerini uygulamadan önce veya makine parçalarını temizlemek için kullanılır.

Hızlı Temizleyici
Hassas alanlar için Temizleyici ve yağ sökücü
Hızlı Temizleyici gıda endüstrisi için NSF onayına sahiptie bu nedenle onarım çalışmaları kapsamında temizleyici ve yağ çözücü olarak, gıda sanayiinde, yiyecek ve içecek endüstrisinde, ilaç ve kozmetik sanayiinde yapıştırıcıların çikarılması için kullanılabilir.
Hızlı Temizleyici, WEICON yapıştırıcı ve sızdırmazlık malzemeleri ile yapıştırılacak veya sızdırmazlaştırılacak, veya WEICON metal spreyler ile kaplanacak olan yüzeylerin temizlenmesi ve yağdan arındırılması için kullanılır.
Hızlı Temizleyici pH nötrdür ve malzeme uyumludur, ve metaller, cam, seramik ve çoğu plastik ve kauçuk gibi birçok malzeme ile kullanılır. Özel formülasyonu ve elde edilen NSF tescili ile Hızlı Temizleyici iş güvenliği ve sağlığının geliştirilmesine katkıda bulunabilir.
Yüzey Temizleyici
Yapışma yüzeylerinin ön işlemi
WEICON Yüzey Temizleyicisi, WEICON Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Malzemeleri ile birleştirilecek veya yapıştırılacak yüzeylerin temizlenmesi ve yağlarından arındırılması için kullanılır.
W E I C O N Yüzey Temizleyicisi metal, cam, seramikler ve plastiklerin çoğunda uygulanabilir. Yüzey Temizleyicisi bakım işi sürecinde makine bileşenlerini temizlemek ve yağlarından arındırmak gibi işler için kullanılabilir.
Plastik Temizleyici
Hassas yüzeyleri yağlarından arındırır ve temizler
WEICON Plastik Temizleyici kalıntı bırakmadan temizler, yağından arındırır ve buharlaştırır. WEICON Plastik Temizleyici plastikler, kauçuk malzemeler veya toz kaplı metal parçalar gibi hassas yüzeyleri temizlemek ve yağlarından arındırmak için kullanılabilmektedir. Plastik Temizleyici pencere çerçeveleri, perde kızakları, plastik profiller, sızdırmazlık malzemeleri veya laklı flanşlar gibi pek çok endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.
Fren ve Balata Temizleyici
Çok amaçlı temizleyici, özellikle otomotiv sektörü için
WEICON Fren Temizleyici otomotiv sanayi için üniversal temizleyicidir, kalıntı bırakmadan temizler, yağından arındırır ve buharlaştırır. Fren Temizleyici metalleri, camı ve pek çok plastiği hızlı ve kolay bir şekilde yağlarından
arındırır ve temizler. Yağlı ve gresli artıklar ve artıkları temizler.
WEICON Fren Temizleyici frenlerde (kampanalı ve disk frenler, fren balataları, fren takozları, silindirler, pistonlar ve kovanlar), debriyajlarda (debriyaj balataları ve parçaları) ve motor parçalarında (karbüratörlerde, yakıt ve yağ pompalarında, dişlilerde v.b.) kullanılabilir.
Brülör Temizleyici
Yakıcı parçalarından gres, yağ, kurum ve kir birikmelerini temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir
WEICON Brülör Temizleyici gres, yağ, pas ve Diğerleri artıkların yakıcı parçalardan temizlenmesi için özel bir temizleyicidir. WEICON Brülör Temizleyici artık bırakmadan buharlaşır.
WEICON Brülör Temizleyici patlama bağlantıları, deflektör plakaları, fan çarkları ve gövde içleri, ateşleme elektrotları gibi parçalarda kullanılabilir.

Kalıp Temizleyici
Yüksek aktif organik solvent bazlı temizleyici
WEICON Kalıp Temizleyici yüksek aktif organik solvent bazlı özel temizleyicidir. Balmumu, silikon, yağ, sertleşmemiş PUR artıklar ve plastik, çelik veya alüminyum kalıplarından Diğerleri artıkları etkili bir şekilde temizler.
Parça ve Montaj Temizleyici
Yüksek parlama noktası (maddenin > +60°C’ı) ile özellikle geliştirilmiş temizleyici
WEICON Parça ve Montaj Temizleyici yüksek parlama noktası (>+60°C aktif malzeme) ve işlenmemiş, yağlı, reçineli ve gresli kirliliğin temizlenmesi için uzun çalışma süresi ile özel olarak geliştirilmiş temizleyici. Yüksek parlama noktası dolayısıyla, Parça ve Montaj Temizleyici eski VbF sınıflandırması AIII’e (VbF = Yanıcı sıvılara dair yönetmelik) ve işte güvenlik ile ilgili profesyonel derneklerin tavsiyelerine uygundur.
WEICON Parça ve Montaj Temizleyici aseton, butanol, etil asetat v.b. içermez. Parça ve Montaj Temizleyici tüm montaj parçalarını, agregaları, yapı parçalarını ve aletleri hızlı ve düzgün bir şekilde temizler. Yağ, gres, kirleri tüm metal parçalarından temizler ve otomotiv sektöründe frenleri, debriyajları, motor parçalarını temizler. Ürün pek çok endüstriyel uygulamada kullanılabilmektedir.

Multi Köpük Sprey
Güçlü üniversal temizleyici
WEICON Çoklu Köpük artıksız temizleme için güçlü üniversal temizleyicidir. Çevre için güvenlidir, biyolojik olarak ayrışabilir, fosfat ve formaldehit içermez, korozif ya da kostik maddeye sahip değildir.
Çoklu Köpük metal, plastik, cam, seramik veya laklı ve kaplı yüzeyler gibi çeşitli yüzeyleri temizlemek için kullanılır. WEICON Çoklu Köpük sanayide, küçük ticarette ve özel sektörde üniversal olarak kullanılabilmektedir.
Citrus-Temizleyici
Doğal bazlı güçlü ve koruyucu temizlik
WEICON Citrus-Temizleyici narenciye kabuğu özü bazlı üniversal temizleyicidir. Sanayi ve küçük ticaret makinelerini ve sistemlerini, hassas mühendislik parçalarını ve hassas mekanizmaları temizler. Citrus-Temizleyici yapıştırıcı kalıntılarını, kauçuk artıkların ve aşınma artıklarının yanı sıra yağ, gres, reçine ve tardan kaynaklanan kirlenmeleri kolaylıkla temizler. Ürün kurşun kalem, tükenmez kalem ve keçe kalem tarafından yapılan kirlenmeler
için bile kullanılabilir.
WEICON Citrus-Temizleyici metal, plastik, cam, seramik veya boyanmış ve laklı yüzeyler gibi çok çeşitli yüzeyleri temizler*. Citrus-Temizleyici üniversal olarak ve sanayi ve küçük ticarette, pencere yapımında, kamu tesislerinde, taşıma araçlarında, inşaat şirketlerinde ve evlerde kullanılabilmektedir.

Köpük Temizleyici
Gıda endüstrisi için
WEICON Köpük Temizleyici, genel amaçlı uygulanır ve suya dayanıklı yüzeylerin kirden ve yağdan arındırılması ve plastik, cam ve tekstil yüzeylerindeki kirlerin temizlenmesi için kullanılabilir.
NSF A1 onayı sayesinde , Köpük Temizleyici yiyecek, içecek, ilaç ve kozmetik endüstrileri gibi hassas alanlarda kullanıma uygundur. Sprey üretim alanında veya perakende gıda ile temas eden konveyör bantlarını temizlemek için uygundur. Makine gövdelerindeki kirleri, terazileri, düz ekranları, dokunmatik ekranları, navigasyon sistemlerini temizler. Köpük temizleyici, yağ ve gres, parmak izleri, kurumlar, nikotin, toz ve böcek kalıntıları gibi daha birçok kiri giderir.
Asidik veya alkalin deterjanların kullanılmaması gereken yerler için uygundur.
Elektro Kontak Temizleyici
Elektronik ve mekanik parçaları temizler ve yağlarından arındırır
WEICON Elektro Kontak Temizleyici tüm kirlenmiş veya aşınmış kontakları hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek ve yağlarından arındırmak için özel bir temizleyicidir.
Elektro Kontak Temizleyici elektronik ve mekanik parçaların temizlenmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Yüksek saflıktaki solventlere sahip özel formül oksit/sülfit katmanları, yanma artıkları ve reçineli veya isli kirlenmeyi temizler.
WEICON Elektro Kontak Temizleyici voltaj kaybını azaltır ve elektrik iletkenliğini artırır.İzleme akımına neden olabilecek kirlilik temizlenebilir. Elektrik makineler, ölçme aletleri, aletler, denge tartıları, anahtarlar, sensörler ya da elektrik bağlantıları, kontaklar, röleler ve kontrol panoları gibi elektroteknik veya mekanik parçalar üzerinde kullanılabilir.

Silikon ve Yapıştırıcı
(Conta) Sökücü
Sertleşmiş sızdırmazlık malzemeleri ve yapıştırıcılardaki artıkları temizler Silikon ve Yapıştırıcı Sökücü (Conta Sökücü) lakeler ve boyaların yanı sıra sertleşmiş sızdırmazlık malzemeleri ve yapıştırıcı kalıntılarını dikey yüzeylerden bile hızlı ve kolay bir şekilde çıkarır. Silikon ve Yapıştırıcı Sökücü (Conta Sökücü) metal, ahşap, cam, seramik, polietilen ve polipropilende kullanılabilmektedir. PVC, sentetik, linolyum gibi hassas plastiklerde kullanılmamalıdır.
Sızdırmazlık Malzemesi ve Yapıştırıcı Giderici silindir kapakları, yağ karterleri, su pompaları, egzoz manifoldları, valf kapakları ve şanzıman kutusu flanşlarındaki tüm sızdırmazlık kalıntılarını temizler. Yağ, karbon kalıntısı, boya ve lakeleri temizler ve yağ, reçine, gres ve tarı yok eder. Aynı zamanda ahşap restorasyonu için boya sıyırıcı olarak kullanılır ve sertleşmiş siyanoakrialat ve anaerobik yapıştırıcılar da dahil olmak üzere tüm yapıştırıcıları temizler.
Basınçlı Hava Spreyi
Üniversal kullanım, hızlı ve güvenilir
WEICON Basınçlı Hava Spreyi tozun klasik yöntemlerle kolaylıkla temizlenemeyeceği durumlarda ve ulaşılması zor parçalarda üniversal olarak kullanılabilmektedir. Tozun ulaşılamayacak köşelerden, kuru ve kontaktsız hassas yüzeylerden temizlenmesini sağlar.
Basınçlı Hava Spreyi hi-fi ve video cihazlar (ör; modüller, devre kartları, manyetik kafalar, disk sürücüleri), optikler (ör; kameralar ve lensler), otomotiv sigorta kutuları, ön cam yıkama sistemleri, saat mekanizmaları (kuvars saatler), medikal teknoloji, model yapımı, ölçüm teknolojisi ve elektronik parçalar ve devre kartlarında kullanılabilir.

Vizör Temizleyici
Yüksek aktif organik solvent bazlı temizleyici
WEICON Vizör Temizleyici hassas plastik ve cam yüzeylerin temizliği ve bakımı için özel temizleyicidir. Antistatik ve yansıma önleyicidir, parlaklığı azaltır ve görüntüyü düzeltir.
WEICON Vizör Temizleyici hiçbir iz bırakmadan böcekler, kir, toz, gres ve nikotinin nede olduğu kirlenmeleri hafifçe temizler. Vizör Temizleyici tüm vizörler, kaynaklama yüz siperleri, koruyucu gözlük, görüntü koruması, emniyet camı, CNC makinelerde, yazıcılarda, tarayıcılardaki plastik gövdelerde ve tüm plastik ve cam yüzeylerde kullanılabilmektedir.
Ekran Temizleyici
Artık bırakmadan dikkatli bir şekilde temizler
WEICON Ekran Temizleyici hassas plastik ve cam yüzeylerin temizliği ve bakımı için özel temizleyicidir. Antistatik ve yansıma önleyicidir. Antistatik etki kir ve tozu iten yüzey sağlar. WEICON Ekran Temizleyici hiçbir iz bırakmadan böcekler, kir, toz, gres ve nikotinin neden olduğu kirlenmeleri hafifçe temizler.
WEICON Ekran Temizleyici tüm düz ve plazma ekranlarda (bilgisayarlar, mobiller, laptop bilgisayarlar, televizyonlar, tarayıcılar, kopya makineleri v.b.) ve plastik gövdelerde (bilgisayar, tarayıcılar, kopya makineler veya televizyonlar) kullanılabilmektedir.